Автомобіль Renault Arkana

Ціну уточнюйте у дилера
Renault ARKANA — це справжня сенсація для українського ринку! Інноваційний купе-кросовер, що перевертає уявлення про сучасні автомобілі в загальнодоступному сегменті. Renault ARKANA вразить вас вже з першого погляду!
Екстер'єр
Ще більше довершеності та стрімкості
​Дизайн Renault Arkana відкриватиметься вам з несподіваної сторони. Силует купе та динамічність кросовера поєднуються у кардинально новому форматі, що переконає вас у його незрівнянності вже з першої зустрічі. 
Зовнішній дизайн
Динамічний дизайн Renault Arkana – це поєднання плавних ліній та виразних, масивних контурів, що сміливо заявляють про лідерські якості як автомобіля, так і водія.
Інтер'єр
Багато простору не буває
Унікальність Renault ARKANA відкриється з нової сторони, коли ви опинитесь у салоні. Адже 5-місний купе-кросовер дозволяє пасажирам комфортно розміститись як на передньому, так і на задніх сидіннях. Це вражаючий для автомобілів такого класу простір: ширина салону на рівні ліктів попереду складає 1 430 мм, позаду — 1 427 мм, а відстань на рівні колін для пасажирів заднього ряду становить 218 мм. Тепер навіть довгі подорожі не стануть для вас випробуванням!
Водій завжди у центрі уваги
Дизайнери Renault ARKANA подбали про головну дійову особу в повсякденному автомобільному житті. Це — три рівні комфорту: бічна підтримка, регулювання висоти й поперечної підтримки та зручний центральний підлокітник для впевненого керування без зайвих рухів. Відкрийте усі технічні можливості купе-кросовера за допомогою 8-дюймового сенсорного дисплея, клавіш перемикання основних функцій на кермі, системи клімат-контролю з оригінальним дизайном та ергономічно розташованої ручки коробки передач. Лише ви керуєте пригодами — тут і сьогодні!
Комплектації та ціни