Про автоцентр

Автомобільний Центр Голосіївський є підрозділом корпорації УкрАВТО, яка має більше сорока років історії успіху. За цей час Корпорація стала найефективнішою компанією в автомобільній галузі і абсолютним лідером вітчизняного ринку.

Автомобільний Центр Голосіївський,  заснований в 1993 році, є першим офіційним дилером NISSAN в Україні та вже більше 20 років займає лідируючі позиції з продажів та обслуговування автомобілів Nissan, Renault та мульбренду. Протягом тривалої історії Автомобільний Центр Голосіївський досяг європейських стандартів якості в обслуговуванні клієнтів, а також надає їм найбільш вигідні умови з придбання автомобілів, а для корпоративних та постійних клієнтів діють різноманітні системи знижок.

АВТОСАЛОНИ

РЕЖИМ РОБОТИ АВТОСАЛОНів:

Понеділок - Субота: 10.00 - 18.00
Неділя: вихідний


Тел.: (044) 277-70-70
         (050) 439-79-10

           
www.goloseevsky.com

Відвідавши автосалон Nissan або Renault в Автомобільному Центрі Голосіївський, Ви зможете ознайомитись з повним модельним рядом цих брендів, як з легковими авто, так і з комерційною лінійкою. Консультанти з продажу допоможуть Вам обрати ідеальне авто, яке буде відповідати всім Вашим побажанням. Кожна дрібниця буде врахована у Вашому замовленні і Ваш автомобіль може бути єдиним у своєму роді та повністю відповідати Вашим смакам і стилю життя.

Для зручності та економії часу клієнтів, Автомобільний Центр Голосіївський здійснює послуги з оформлення автомобілів в СЦ МВС, а також пропонує страхові поліси ОСЦПВ та КАСКО. Всі необхідні платежі можна здійснити у відділенні банку на території підприємства.

КОМЕРЦІЙНІ АВТО

Якщо для Вас автомобіль не засіб пересування, а засіб, за допомогою якого Ви заробляєте, ми готові запропонувати Вам високоякісні, надійні та економічні комерційні автомобілі Renault. У виборі автомобіля, який найбільш необхідний для Вашого бізнесу, Вам допоможуть консультанти з продажу комерційних автомобілів Dokker, Dokker VAN, Trafic або Master. Свій вибір Ви зможете зробити відвідавши наш салон Рено.

Особлива увага в роботі Автомобільного центру ГОЛОСІЇВСЬКИЙ приділяється гарантійному та післягарантійному обслуговуванню автомобілів.

РЕЖИМ РОБОТИ СЕРВІСУ:

Понеділок - Субота: 10.00 - 20.00
Неділя: 10.00 - 17.00


Тел.: (044) 277-70-70
         (050) 439-79-10

           
www.goloseevsky.com

СЕРВІС

Автосервіс Автомобільного Центру Голосіївський пропонує Вам будь-який вид ремонту з використанням новітніх технологій, комп’ютерної діагностики, а також кузовні роботи.

Відділ з ремонту та обслуговування автомобілів, здатний надавати послуги з сервісу приймаючи близько 50 автомобілів в день. СТО має у розпорядженні більш як 40 сучасних підйомників, а також оснащений високоякісним діагностичним обладнанням, необхідним для гарантійного та післягарантійного обслуговування як легкових, так і комерційних автомобілів.

Завдяки високотехнологічному обладнанню ми можемо швидко та точно діагностувати несправність, провести ТО та виконати ремонтні роботи будь-якої складності. Розвинена система логістики запасних частин і збалансований склад дозволяють нам оперативно реагувати на запити наших клієнтів. Ми виконуємо всі види робіт пов’язаних з ремонтом автомобіля - від шиномонтажу до складних кузовних ремонтів з використанням спеціалізовано передового обладнання.

 

КУЗОВНИЙ РЕМОНТ

Автомобільний Центр Голосіївський має в своєму розпорядженні сучасний центр відновного ремонту автомобілів. Працюючи в галузі кузовного ремонту з моменту утворення підприємства, ми накопичили величезний досвід, при цьому продовжуємо постійно вдосконалюватися. Нові технології та спеціальне обладнання дають можливість виконувати найскладніші види ремонтних робіт і гарантують їх високу якість.

Прямі поставки оригінальних запчастин забезпечують швидкі строки та високу якість виконаної роботи.