Renault

Фільтр
Марка автомобіля
Тип транспорту
Тип кузова
Коробка передач
Ціна
Сортування
Скинути всі налаштування
Сортування:

Renault — це французька марка і автомобільний гігант, особливо після партнерства з японською корпорацією Nissan. Втім продукція брендів Франції та Японії дуже сильно відрізняється. Renault переважно виробляє автомобілі для сегментів сімейного ринку.

Найбільш затребуваними машинами бренду є малі та середні хетчбеки Clio і Megane, сімейні позашляховики Captur і Kadjar, а також MPV Scenic. Не можна не відзначити також той факт, що саме корпорація Renault була справжнім піонером ринку електромобілів. Вона випустила мікроавтобус Twizy і повністю електричний Zoe. Останній заснований на моделі Clio, але працює виключно від батарей.

Купити «Рено» у Києві ви можете у центрі «УкрАВТО». Ми маємо в своєму розпорядженні кращі цінові пропозиції, а також здійснюємо продаж офіційно, будучи дилером виробника.

Чому Renault — це бренд для вас

Автомобілі корпорації являють собою ідеальне поєднання французького стилю і технології двигунів «Формули 1». Машини Renault практично не мають конкурентів у своїй ціні, коли мова йде про задоволення від водіння, комфорт управління і безпеку. Високі виробничі стандарти, ультрасучасний дизайн, технології і безмежні варіанти комплектації — все це говорить на користь французького автопрому.

Зобов'язання, які бере на себе автовиробник, включають наступні:

  1. Висока якість Renault. Дані автомобілі надійні. Вони проектуються і збираються кращими фахівцями галузі. Кожна деталь, як окремо, так і в збірці, проходить ряд перевірок, що дозволяє гарантувати досконалість кінцевого результату.
  2. Доступність цін на авто і запчастини в Україні. Вартість транспортних засобів Renault на ринку дуже конкурентоспроможна. Це дозволяє купити авто «Рено» у Києві тим автолюбителям, які цінують комфорт, наявність впізнаваної марки, але в той же час не готові переплачувати за зверхінноваціі або «голий» бренд. Ще одним позитивним моментом є доступність запчастин. У разі поломок або при регулярному технічному обслуговуванні ви можете бути впевнені, що СТО обійдеться недорого, а все необхідне буде в наявності.
  3. Безпека. Якщо коли-небудь стикалися з питанням, чи є Renault хорошим брендом, все, що вам потрібно зробити, — це вивчити показники безпеки. Корпорація — одна з небагатьох, чиї 12 моделей удостоєні 5 зірок в тесті на безпеку Euro NCAP. Виробник продовжує безперервну роботу над пошуком нових способів захисту водія і пасажирів, тому «Рено» — це ті машини, яким ви можете довіряти.

У нашому дилерському центрі доступні як нові авто «Рено» в Києві, так і з пробігом. Детальніше з інформацією по характеристикам і фото ви можете ознайомитися на сторінці кожної моделі.

Елетромобілі

У 2009 році корпорація Renault, здавалося, зазнала значного ризику, коли запустила свою програму електромобілів. Понад десять років по тому ринкові сигнали, інновації в технологіях, а також тиск на навколишнє середовище і зміни в пріоритетах споживачів виправдали цю стратегію. Виробник навіть підкоригував напрямок, прискоривши виробництво, щоб отримати вигоду з ситуації в якості корпоративного «першопрохідника». Ставши одним з небагатьох брендів, які задовго до буму на захист про екологію зробили довгоочікуваний вибір на користь зеленого транспорту, Renault з легкістю зайняла новий ринок.

Вибір французького авто

У Renault є широкий асортимент транспортних засобів. Ви можете обрати:

  • міський автомобіль Twingo;
  • маленький хетчбек Clio;
  • споріднену модель Кліо — позашляховик Captur;
  • електричний мобіль Renault Zoe;
  • практичний Megane (пропонується в кузовах хетчбек і універсал Renault Megane Sport Tourer);
  • позашляховики Kadjar і більший Koleos;
  • традиційні MPV Scenic і Grand Scenic.

Яку машину ви не виберете, «Рено» пропонує чотири роки гарантії на свої нові авто.

Ще кілька слів про автомобілі Renault

Машини Renault спроектовані так, щоб бути доступними за ціною. У даному випадку мова не йде про зниження якості. Замість цього корпорація не оснащує свої авто великою кількістю новітніх технологій, які нерідко є надмірностями. Це ні в якому разі не погано. Одна з проблем, з якою стикаються сьогодні люксові бренди, полягає в тому, що сучасні технології, які вони встановлюють у свої транспортні засоби, часто можуть виходити з ладу. Їх ремонт і заміна стають дуже дорогими, що, як правило, знижує надійність авто у цілому. У «Рено» такої проблеми немає.

Також, оскільки французький бренд є популярним, автомобіль Renault у Києві — досить поширене явище. Цей факт дозволяє недорого і швидко провести техобслуговування і ремонтні роботи у разі потреби, так як в сервісному центрі завжди є знаючі фахівці і потрібні деталі.

На закінчення

Наш дилерський центр «УкрАВТО» у Києві пропонує не тільки широкий асортимент моделей Renault, але і якісне обслуговування, а також експертні рекомендації від професійного і добре навченого персоналу. Якщо ви шукаєте нову машину «Рено» в Києві або з пробігом, ми завжди готові допомогти.

Зв'яжіться з нашими менеджерами, щоб домовитися про тест-драйв обраної моделі та відчути всі переваги французького автопрому на практиці.

Детальніше